Home Actualitate Elena Udrea, declaraţie incredibilă despre procurorul general şi Victor Ponta

Elena Udrea, declaraţie incredibilă despre procurorul general şi Victor Ponta

by I. B.

Elena Udrea s-a prezentat vineri dimineaţa la secţia 2 poliţie, având în vedere că se află sub control judiciar, informează Realitatea.net.

Fostul ministrul al dezvoltării este de părere că redeschiderea dosarului răpirii jurnaliştilor: „Mi se pare o tâmpenie că se discută că cineva ar fi putut lua bani. Solicitarea de deschidere mi se pare din seria procurorului Niţu împotriva fostului preşedinte Traian Băsescu, sa îl şicaneze şi să îi afecteze imaginea fără succes. Este din politica lui Ponta care să îi facem dosare lui Traian Băsescu l-a dus acolo unde este, nu în croazieră ci politic”.

Fostul ministru a fost la Secţia 2 de Poliţie pentru măsura controlului judiciar, ea trebuie să se prezinte la agenţi marţea şi vinerea.

You may also like

5 comments

bucifal 7 august 2015 - 11:11

a cum vine si pleaca dar va veni timpul cand va ramanept. vro 10 ani sa cand va esi va fi gata e buna de manastire .

Reply
Constantin 7 august 2015 - 11:40

De ce, pentru ce a spus de procurorul Nitu si de Ponta sau asa vrei tu? Fii mai explicit. Biata limba romana…

Reply
eu 7 august 2015 - 17:08

Tu sa taci din gura ca nu esti in masura sa vorbesti! Punct! Vezi ti de bubele tale din cap ca ai destule! Ok? Si nu te mai da vedeta ca ti a trecut vremea! Iti placea inainte cu presa dupa tine iar acum ca esti penala nu ti mai place! Taci!!!!

Reply
Sara 7 august 2015 - 21:02

Prostii intotdeauna il judeca pe cei care informeaza si nu „vad” continutul comentariului.

Reply
polin 7 august 2015 - 22:20

Îmi spune DEGEȚELUL MIC,CĂ ȘI TU,VACĂ PROASTĂ,EȘTI BĂGATĂ ÎN COMBINAȚIE…..ACOLO BANI DE O POȘETUȚĂ,UN PANTOF,O FUSTIȚĂ…UN SEJUR PE LA PARIS

Reply

Leave a Comment

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Cele mai recente

Actualitate

Economie

Stiinta

@2023 – Expres Magazin. Toate drepturile, rezervate.